Hakkımızda

Novas İnşaat sektörde bulunan 10 yıllık tecrübe birikimi ile yapmış olduğu projelerde öncü konuma hızla gelerek kendini daha çok geliştirmekte ve yeni yaşam alanları inşaat etmeye devam etmektedir. Gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmekle birlikte, alıcısına da kazandıracak fiyat üzerinden pazarlama yaparak yatırımcılarımıza değer üretiyor, geleneksel aile değerlerini koruyarak projelerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturuyoruz.

Firmamız kurulduğu günden bu güne gelişen teknoloji ve piyasa koşullarını yakından izleyerek kaliteli ürün ve hizmeti ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Sektöründe hizmet ağını genişletmekte, müşterilerinin taleplerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır. Firmamız Türkiye genelinde birçok farklı lokasyonda hizmet vermektedir.


Misyonumuz      

Alanında önü olarak hizmet veren firmamız, çalışmalarında sadece pazarlamayı değil aynı zamanda çözümün bir parçası olmayı ve müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinmiştir.


Vizyonumuz      

Nitelikli, güvenli ve ekonomiklik ilkesinden asla vazgeçmeden, etik değerlerden ödün vermeyerek, müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.


Saygılarımızla.

NOVAS İNŞAAT